افتتاح سایت سرزمین ایده ها

4
4390
افتتاح سایت سرزمین ایده ها
افتتاح سایت سرزمین ایده ها

با نام و یاد خداوند یکتا
پس از مدتی فکر و جمع بندی با عده ای از دوستان خوش ذوق و خوش فکر تصمیم بر افتتاح سایت سرزمین ایده ها پیرامون کسب و کار و کارافرینی گرفتیم تا به استارت آپ ها و کارآفرین ها کمک کنیم تا کسب و کار خود را به سرعت توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهند.

و بدین منظور امروز سایت سرزمین ایده ها را افتتاح نمودیم
تیم ما توجه به تجربه موفق قبلی در راه اندازی ، مدیریت ،بازاریابی و بهینه سازی چندین سایت در زمینه کسب درآمد و کسب و کار اینترنتی از جمله سایت Earn1sec (پربازدید ترین سایت کسب درآمدی ایران) تصمیم به افتتاح و استارت سایت دیگری در این زمینه گرفته البته با کمی تفاوت!
در این سایت بنده و به همراه چندین جوان خوش ذوق و تحصیل کرده دیگر ( مهندسین الکترونیک ، فناوری اطلاعات، مکانیک و برنامه نویس و گرافیست ) به شما آسان ترین و در عین حال بهترین روش های کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی را خواهیم آموخت.
هدف تیم سرزمین ایده ، نشان دادن مسیر واقعی بازاریابی اینترنتی به کارآفرینان در شبکه جهانی است.

و اما، چرا کارآفرینی؟
مسلما میدانید که ! در هر اقتصادی، گردش مالی یک کشور تاثیر مسقتیمی بر روی کیفیت زندگی مردم آن کشور دارد. کارآفرینان یکی از قدرتمندترین مهره های گردش این چرخه اقتصادی هستند.
به زبان ساده تر در هر کشوری، در هر شرایطی به همت کارآفرینان میتوان یک اقتصاد شکست خورده را تبدیل به یک اقتصاد ابرقدرت کرد (برای نمونه ژاپن !)
این وبسایت این وبسایت – سرزمین ایده ها – ، تنها وظیفه مهمی که دارد هدایت جوانان کشور به سمت کارآفرینی و انگیزه دادن به آنها برای رشد و پیمودن مسیر شکوفایی است.امیدواریم سهم کوچکی در موفقیت جوانان و استارت آپ ها ی ایران بزرگ داشته باشیم و شما هم سهمی در موفقیت و سربلندی کشورمان داشته باشید. ما فقط به کمک همدیگر میتوانیم تغییرات بزرگی ایجاد کنیم.

خدمات سرزمین ایده ها :
ارائه محصولات و خدمات آموزشی جهت ارتقاء کسب و کار شما
ارائه مشاوره دقیق و کاربردی پیرامون کسب و کار شما
ارائه راهکارهای متعدد و هوشمندانه در زمینه گسترش و بهینه سازی کسب و کار شما
امید است با کمک و همیاری شما دوستان گرامی به اهداف خود نایل آییم.

4 دیدگاه ها

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here